Wygrany sparing z Trójką

W dniu dzisiejszym Juniorzy Młodsi Piasta Cieszyn rozegrali sparing z UMKS Tróką Czechowice-Dziedzice. Sparing składał się z trzech tercji po 30 minut. Trójkolorowi wygrali 4:2.

W meczu posiadanie piłki było po naszej stronie, jednak ataki pozycyjne sprawiały młodym cieszyniakom problemy. Dobrze dysponowana defensywa czechowiczan nie dopuszczała do licznych okazji podbramkowych. Brakowało nam cierpliwości przy rozgrywaniu akcji. Siłą naszej drużyny jest gra z kontry, której nie mieliśmy okazji zaprezentować. Nie mniej sparing był cennym doświadczeniem przed zbliżającymi się rozgrywkami a wynik sprawą drugorzędną.

Skład Piasta: Mariusz Woźniak (br), Sebastian Żyłka (k), Maciej Wałach, Wojciech Dąbrowski, Kacper Pytliński, Michał Greń, Seweryn Gabzdyl, Filip Duraj, Dawid Menka, Michał Tobiasz, Mikołaj Tobiasz, Wojciech Wilczek

UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice : TS Piast Cieszyn 2:4 (1:0, 1:2, 0:2)

Bramki: Mikołaj Tobiasz 2, Dawid Menka, Michał Tobiasz