Zwycięstwo w blasku słońca

Porąbka, jak to bywa ostatnimi czasy powitała nas piękną aurą. Słońce na początku nieśmiało wyszło znad zielonych wzgórz, by z pierwszym gwizdkiem sędziego  rozświetlić boisko pełną krasą.

Nie pozostało nam nic innego jak rozpocząć popis strzelecki :-). W 4 minucie idealne podanie Sebastiana Żyłki na gola zamienia Michał Greń. Po strzeleniu bramki nasi chłopcy totalnie zdominowali przeciwnika. Szybkie wymiany piłki, przerzuty na skrzydła mogły zadowolić najbardziej wybrednych kibiców. W 15 minucie do głosu doszedł Kuba Kubicius, wykorzystując doskonałe podanie Filipa Duraja. Kubie było jednak mało, poszedł za ciosem i do 32 minuty skompletował klasycznego hat tricka (brawo!!!). Dwie minuty później gola, po efektownej akcji i rajdzie przez pół boiska zdobywa Wojtek Dąbrowski a wynik pierwszej połowy, strzałem z dystansu ustala Filip Duraj. Schodzimy zatem "pod drzewka" z 6 bramkową zaliczką.

W drugiej odsłonie meczu trener dokonuje licznych roszad w składzie, dając pograć wszystkim zgłoszonym do meczu zawodnikom. Chłopcy w dalszym ciągu dominują nad przeciwnikiem. W 55 minucie swojego drugiego gola strzela Michał Greń. Niespełna cztery minuty później wpuszczenie w uliczkę wykorzystuje Kuba Bakun i mamy już 8:0. Wynik meczu w 78 minucie ustala Krystian Zięba i możemy się cieszyć z kolejnych trzech punktów!! Nadal jesteśmy LIDEREM !!!!

Gratulacje dla wszystkich chłopaków i trenera Mariusza!!! Teraz szykujemy formę na ostatni mecz sezonu z Ajaxem Leśna (chorowanie zabronione!! ;) )