Wysoka wygrana z GLKS Wilkowice

Drużyna Juniorów Młodszych Piasta wygrała wysoko z rówieśnikami z Wilkowic. Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze. Już w 2 minucie po dośrodkowaniu Krystiana piłkę do własnej bramki wpakował obrońca gości. Na kolejnego gola musieliśmy poczekać do 16 minuty. Z rzutu rożnego dośrodkowywał Sebastian a piłkę ładnym strzałem umieścił w bramce Maciek. Kolejne minuty meczu, to pełna kontrola wydarzeń na boisku przez trójkolorowych. Piłka jakoś jednak nie chciała zatrzepotać w siatce. W 38 minucie w zamieszaniu pod polem karnym futbolówka trafia pod nogi Mikołaja i mamy 3:0. Niespełna 2 minuty później Mikołaj zostaje podcięty w polu karnym. Poszkodowany osobiście, na raty podwyższył z 11 metrów na 4:0.

W przerwie trener przedstawił zawodnikom swoje uwagi i chłopcy po 10 minutach wybiegli na drugą połowę. Ta rozpoczęła się dla nas znakomicie. Już w 46 minucie wprowadzony po przerwie na boisko Dawid dostaje idealne podanie od Mikołaja i podwyższa na 5:0. W 55 minucie Dawid obsługuje świetnym podaniem Michała Tobiasza. Michał precyzyjnie strzela przy prawym słupku - 6:0. 73 minuta i kopia akcji z drugiej bramki. Dokładne dośrodkowanie Sebastiana, najwyżej w polu karnym gości w górę wychodzi Maciek i kolejna bramka :). Trzy minuty przed końcowym gwizdkiem sędziego swoją pierwszą bramkę w barwach Piasta zdobył Seweryn, po świetnym prostopadłym podaniu Michała Grenia. Mecz należał do rodzaju łatwych i przyjemnych. Chłopcy w pełni panowali nad wydarzeniami na boisku.

Gratulacje dla wszystkich zawodników i trenera Mariusza !!!