Wygrana w Goleszowie

W piękny sobotni poranek Trampkarze Piasta udali się na wyjazdowe spotkanie z LKS Goleszów. Podbudowani wysoką wygraną z Drogomyślem jechaliśmy z myślą o kolejnych punktach.

Sygnał do boju już w 4 minucie dal kapitan Piasta Sebastian Żyła, trafiając do siatki po podaniu Kuby Kubiciusa. Kolejne minuty gry to pełna dominacja trójkolorowych. Dobre wymiany podań w środku boiska, pewna linia defensywna i szybcy napastnicy zamknęli pierwszą połowę (o dziwo zakończoną po 32 minutach(?)) wynikiem 8:0.

Podczas przerwy trener dokonał kilku zmian, dając pograć wszystkim chłopakom. Zmiennicy zagwarantowali jednak kontynuację dobrej gry i wysoki poziom. Drugą połowę otworzył w 50 minucie Kuba Bakun a zamknął na wyniku 14:0 ładnym trafieniem po zespołowej akcji Dawid Menka. Gra chłopców mogła się podobać, szczególnie aktywna i kreatywna była linia pomocy.

Gratulacje dla wszystkich chłopaków i trenera.