Sprawy organizacyjne !!!

Szanowni rodzice, zawodnicy.

W bieżącym miesiącu kończy się roczny okres ubezpieczeniowy. W związku z powyższym proszę o dokonanie wpłaty do dnia 05.08.2017 rocznej składki członkowskiej, wraz z ubezpieczeniem w wysokości 60zł.

Wpłaty należy dokonać na konto: Konto bankowe: 30 1020 1390 0000 6502 0557 8333 Towarzystwo Sportowe 1909 Piast Cieszyn, ul. Z. Kossak-Szatkowskiej 6, 43-400 Cieszyn. W tytule proszę wpisać Imię, Nazwisko oraz "Składka Członkowska". Wpłaty można również dokonywać u kierownika drużyny podczas treningów, sparingów.

Proszę o potraktowanie tematu priorytetowo, gdyż bez ubezpieczenia chłopcy nie zostaną dopuszczeni do rozgrywek.

Przypominam także o uregulowanie zaległych opłat treningowych, oraz opłaty za treningi w miesiącu sierpniu. Miesięczna opłata treningowa na chwilę obecną nie ulega zmianie i wynosi 50zł. Decyzją Zarządu nie pobieramy opłat za treningi w miesiącu lipcu.

Ponadto informujemy, że opłatami za treningi są objęci wszyscy zawodnicy klubu do 18 roku życia.

Prosimy o uregulowanie wszystkich należności do dnia 05.08.2017. Dziękujemy.