Sparing z MFK Karviná

Wczoraj nasi juniorzy rozegrali sparing z występującymi w centralnej lidze czeskiej juniorami MFK Karviná. Mecz stał na wysokim poziomie. Pierwsza połowa bezbramkowa. W drugiej odsłonie, zaraz po wznowieniu gry straciliśmy niefortunnie dwie bramki. Chłopcy rzucili się do odrabiania strat. W 65 minucie na 1:2, po ładnej akcji gola strzelił Kamil Sikora. Dążyliśmy do wyrównana, lekko się odsłaniając. W końcówce goście wykorzystując rozkojarzenie w szykach obronnych podwyższyli na 3:1 po strzale z dystansu. Bardzo wartościowy trening, dziękujemy MFK Karviná za zaproszenie:-)