Porażka ze Spójnią

Dzisiaj rozegrany mecz na własnym terenie, był takim spotkaniem, które najlepiej szybko zapomnieć. O 16.30 podejmowaliśmy zespół LKS Spójnia Górki Wielkie. Pierwsza połowa pod nasze dyktando, nie zapowiadała aż takiej klęski. Ileż mieliśmy okazji, strzałów …, zaliczaliśmy poprzeczki. Prowadzenie mogło być wysokie ale nic nie wpadało. Deszcz rozmywał wszystkie nadzieje na bramkę. Na początku drugiej połowy wykonywaliśmy nawet rzut karny ale bramkarz przeciwników dobrze się spisał. I te wszystkie okazje, niewykorzystane i zmarnowane jak to bywa w piłce zemściły się. Pierwszą bramkę straciliśmy w zamieszaniu pod naszą bramką . Dwie kolejne po celnych strzałach pod poprzeczkę w samo okienko, z dystansu, bramkarz nie miał szans. Przeprowadzone dwie zmiany w naszym zespole , wyniku nie zmieniły ale z dobrej strony pokazał się Filip Leński. No cóż , zapominamy stracone trzy punkty i trzy bramki. W sobotę pokażmy się z lepszej strony. Gramy na wyjeździe z LKS Błyskawica Kończyce Wielkie o godzinie 11.

....