Podziękowania dla Trenera

Juniorzy, wspólnie z Zarządem TS 1909 Piast Cieszyn i sympatykami serdecznie dziękują Trenerowi Mariuszowi Dziadkowi za wspólnie spędzone 5 lat. To trener wprowadził nas w tajniki piłki nożnej, nauczył zasad fair-play, taktyki i walki do ostatnich sił na boisku. Pod czujnym okiem i fachową ręką Trenera dwukrotnie wygrywaliśmy rozgrywki ligowe na szczeblu okręgowym i zanotowaliśmy awanse do II Ligi Wojewódzkiej. Wspólnie przeżywaliśmy smutki i radości wynikające z piłkarskiego rzemiosła. Na zawsze Trener pozostanie częścią naszej drużyny!!!

Życzymy samych sukcesów w dalszej karierze trenerskiej.

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY !!!  - Juniorzy TS 1909 Piast Cieszyn

P.S. Trochę prywaty :)

Dzięki Mario za wspólne lata spędzone „pod Wałką” i na wyjazdach. Praca z Tobą była dla mnie wielką przyjemnością i nauką poruszania się w tym środowisku. Wspólnie cieszyliśmy się z awansów i przeżywaliśmy gorycze porażek wpisane w życie drużyny. Takich chwil się nie zapomina. Dzięki Tobie w znacznym stopniu zrozumiałem na czym polega piłka nożna, jak zachować spokój i chłodną głowę podczas meczy ;-)

Życzę samych sukcesów i oby nasze drogi jeszcze się kiedyś spotkały.

/Kiero/