Obóz sportowy !!!

Zgodnie z jedną z informacji, która została przekazana na wczorajszym spotkaniu organizacyjnym, jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że TS 1909 Piast Cieszyn organizuje obóz sportowy dla naszej młodzieży. Tym razem nie będzie to jednak obóz dochodzeniowy :-)

Miejsce: Kobyla Góra

Lokalizacja: Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Nad Zalewem” ul. Tetmajera 4, 63-507 Kobyla Góra.

Termin: 9-16 lipiec 2017

Przewidywany koszt: ok 300zł

Listę zgłoszeniową zamykamy w piątek 26 maja (!!!). Zgłoszenia przyjmują trener Marek Bakun, kierownik drużyny Artur Pytliński. Ilość miejsc ograniczona!!! O kolejności decyduje termin zgłoszenia – zgłaszać chęć uczestnictwa można również na naszej zamkniętej grupie Facebook.

Informacje szczegółowe odnośnie ośrodka:

„Hotel: - 100 miejsc

• Pokoje 2,3 osobowe z łazienkamiTV i łączem satelitarnym

obozy letniskowe: - 8 domków 8-osobowych( tylko latem)menu posiłków dla grup sportowych ustalane jest z szefostwem kuchni zgodnie z wymaganiami szkoleniowców i kierownictwa grupy

• istnieje możliwość zorganizowania grilla lub ogniska

Do dyspozycji sportowców :

• Pełnowymiarowa nowa hala sportowa
  • Boiska piłkarskie
  • Siłownia
  • Kort tenisowy
  • Boisko do piłki plażowej
  • Sprzęt do pływania tj. kajaki, rowery wodne, łodzie
  • Bilard

Wyjątkowość naszego ośrodka charakteryzuje niezwykły krajobraz i mikroklimat (promieniowanie geopatyczne jest bliskie zeru, co ma bardzo korzystny wpływ na organizm ludzki). Las i woda, brak przemysłu, bardzo dobre warunki hotelowe, wykwintna kuchnia wielkopolska oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że posiadamy doskonałe warunki do zorganizowania obozów sportowych.

Przykładem są grupy sportowców, takich jak: piłkarze ,,WKS ŚLĄSK WROCŁAW", "Pogoni Oleśnica", "Prosna Kalisz", "CCC Polkowice", którzy co roku odpoczywają i trenują w naszym ośrodku.

Właśnie u nas przed kilkoma laty ,,szlifował" swoją formę Robert Korzeniowski. Co roku gościmy u siebie reprezentacje lekkoatletów, siatkarek i innych grup sportowych z regionu wielkopolski, dolnego śląska, górnego śląska oraz Opolszczyzny."

Więcej informacji u trenerów, lub kierownika drużyny.

Serdecznie zapraszamy !!!