Fotorelacja dzień 4 - Chillout

Chill...
Dziś obudziło nas piękne słońce, które swoimi promieniami zaglądało do pokoi. Poranek obfitował w pozytywne wrażenia co mogliście Państwo obserwować w relacji na żywo. Ekipa z Cieszyna pokazała charakter, ćwicząc aqua aerobik o wschodzie słońca.
Po wczorajszym, bardzo intensywnym dniu trenerzy pozwolili złapać oddech. Fitness, śniadanie, odprawa , trening a potem już tylko Relax nad woda. Miedzy innymi rozegraliśmy mecz koszykówki wodnej z naprędce wymyślonymi zasadami. Warto również wspomnieć o mini turnieju piłki koszykowej, organizowanej przez kapitana Juniorów Sebastiana Żyłkę. Zdrowej rywalizacji nigdy za wiele.
W dniu wczorajszym odbyły się mecze finałowe siatkówki plażowej, które wyłoniły zwycięska drużynę. Najlepsza drużyna okazała się para trenerska. Miejsce nr 2 zajęli Panowie: Gabryś-Dąbrowski, nr 3: Wajda-Wilczek.